Всім привіт! ТМ GARMATA відносно новий бренд і нам потрібний зворотний зв'язок від клієнтів у форматі фото та відео контенту. Тому ми підготували кілька взаємовигідних пропозицій:

  1. Відео огляд на товар ТМ GARMATA знижка -100% (кращий відео огляд буде прикріплений в описі товару). Так, ви все правильно зрозуміли, за якісний відео контент ми готові подарувати наш товар.

  2. Фотозвіт з риболовлі, з товарами ТМ GARMATA знижка - 50% (фото будуть прикріплені у спеціальному розділі фотозвіти наших клієнтів, вітаються фото з вашими трофеями, у тому числі). Ми робимо окрему сторінку, де буде фото наших клієнтів на риболовлі.

  3. Є ряд товарів, які у статусі "передзамовлення". На них можна отримати знижку -30%. Ви оформляєте "замовлення" товару, з вами зв'язується менеджер, озвучує терміни очікування та подальші дії для оформлення попереднього замовлення.

Також ви завжди можете зв'язатися з нами для уточнення деталей за тел. 093-022-48-85 (Viber/Telegram/WhatsApp); 067-87-97-220. E-mail : garmata.fishing@gmail.com