Вітання! На цьому місці за ідеєю повинен бути текст, про те, що ми кращі за всіх наших конкурентів і що вище за нас тільки зірки. Але це історія з чого розпочався бренд Garmata, як будується сьогодні наша робота, взаємини з клієнтами та колегами з рибальських товарів.

Все почалося з того, що звичайний харківський рибалка вирішив зробити сильний, у всіх сенсах цього слова, український продукт. Після довгих поневірянь по різних швейних цехах, був знайдений не менш амбітний швейний технолог, з яким було досягнуто розуміння, що потрібно робити продукт і взаємини з клієнтами, які не мають аналогів. А далі, як кажуть, "пішло, поїхало" - експериментальні зразки, перекроювання, знову зразки, "о, а тут можна було ще відділ додати" і ось так у березні 2021 року, вийшли перші моделі сумок Garmata для різних типів риболовлі.

Велику роль у розвиток бренду Garmata грають наші клієнти (як у футболі, успіх команди залежить від 12 гравців на полі, від уболівальників). Багато наших сумок з'явилися в результаті діалогу з клієнтами. Це відмінна модель співпраці, яка дає нові ідеї для реалізації, а клієнтам як результат якісні та функціональні товари. Тому можемо сміливо сказати, що функціональність та практичність сумок Garmata базується на командній роботі разом із клієнтами.

Чим принципово відрізняються наші рибальські сумки від тих, що вже є на ринку. У сумках Garmata використовується тканина Cordura та Oxdord 1000D на PU основі (у народі поліуретан), у той час як наші закордонні та внутрішні колеги використовують Oxdord 600D на PVC основі. Тканина Oxdord 600D PVC ( він же ПВХ ) непогана, але як показала практика, не любить пряме попадання сонячних променів, тому що ПВХ основа через час починає сохнути і розсипатися, а в мороз вона дубніє і відшаровується. Тому ми використовуємо Cordura та Oxdord 1000D PU. Поліуретанова основа не розсипається і не відшаровується, їй все одно як на потрапляння сонячних променів, так і на мороз. Тканина більш щільна і оброблена спеціальним просоченням, яке не пропускає воду, створюється ефект ковзної краплі. Для надійності сумки прошиваються армованою ниткою, вона в рази міцніша за стандартні нитки. Фурнітуру ми використовуємо від фірми YKK, вони добре себе зарекомендувала на ринку, особливо серед сумок спец. призначення (змійка та бігунок витримують 10 000 відкриттів та закривань).

Йде постійна робота з розширенням асортименту не лише сумками. У нашому арсеналі з'явилися ящики для рибальських аксесуарів, якими ми комплектуємо сумки та рибальські котушки, що ні чим не поступаються іменитим брендам. На жаль, необхідних станків в Україні для виготовлення цих товарів немає і ми знайшли заводи в Китаї з аналогічним нашим кропітким підходом до своєї продукції. Спільно ми пропрацювали ряд моделей та отримали першу лінійку рибальських котушок Garmata та пластикових коробок.

Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці з представниками різних товарів для риболовлі та рибальськими експертами. Ось один із прикладів співпраці: з червня місяця ми почали шити сумки для підгодівельних корабликів Boatman Actor і зараз ми є одними з основних дилерів і безпосередньо працюємо з представником цього бренду в Україні.

Резюмуючи все вище прописане бренд Garmata - це про постійну роботу над удосконаленням товару, розширенням продукції, взаємовигідними відносинами з партнерами та клієнтами.