Можемо виповнити повний цикл пошиву. Від розробки лекал, до пошиву всієї партії разом з розмішенням логотипу. 

Співпрацюємо з інтернет та стаціонарними магазинами, фірмами котрим треба зробити речі власного бренду, військовими та зі всіма хто хоче робити якісні і цікаві речі

Основний напрямок - це сумки та рюкзаки з різних типів тканини. Ми працюємо як з тканиною та фурнітурою замовника, так і самі можемо закупити всю необхідну сировину (якщо немає специфіки в деталях, наприклад: бігунки конкретної форми, розміру, кольору та написом).

Також з досвіду можемо підказати яку краще брати тканину та фурнітуру під конкретний продукт, щоб на виході був якісний товар з оптимальною собівартістю.

Переваги співпраці з нами :

  • По перше: ми зацікавлені в тому, щоб ваш товар був успішним, мав високу якість, доступну ціну і в цілому був конкурентоспроможний - бо ці фактори забезпечують довготривале співробітництво.
  • По друге: можемо разом з клієнтом розробити товар по картинці або з початкової ідеї. Працюємо з широким рядом тканин та фурнітури, чим можемо забезпечити вашому товару оригінальність та високий функціонал.
  • По третє: є досвід в першу чергу помилок і як товари робити не треба, щоб не провалити якість товару. В нашому досвіду пошиття різних моделей сумок та рюкзаків зазвичай клієнт приходить з якоюсь моделлю товару яку ми разом з клієнтом доробляємо, щоб вона була ще функціональнішою та оригінальнішою від того зразку з яким людина до нас звернулась. Або інший варіант: людина каже в мене такий-то бюджет і згідно з цим бюджетом треба зробити такий-то товар і ми разом вигадуємо варіант, щоб зробити річ на максимум якості та функціоналу згідно з доступним бюджетом. Саме цей шлях забезпечує результат як для клієнта, так і для нас!

Для консультації або замовлення партії товару на пошив, дзвоніть за номером : 093-022-48-85 або 067-87-97-220.